Dziecko w sytuacji rozwodu. Jak przygotować i wpierać dziecko w sytuacji rozpadu rodziny.
Prowadząca Agnieszka Pieczyńska

Termin: 17 październik 2021

Na skróty

OPIS WARSZTATU

Warsztat przeznaczony jest dla rodziców przygotowujących się do rozwodu lub w trakcie procesu rozwodowego.

OPIS WARSZTATU
Na warsztacie dowiesz się:
• Jak i kiedy powiedzieć dziecku o rozstaniu rodziców uwzględniając wiek dziecka.
• Co wspiera dziecko w sytuacji rozpadu rodziny. Na co trzeba zwrócić szczególną uwagę gdy rodzice się rozstają.
• Jakie są najczęstsze i najbardziej zaburzające zachowania rodziców w sytuacji rozwodu i jak ich unikać.
• W jaki sposób dziecko przystosowuje się do rozpadu rodziny i jak można mu w tym pomóc.

Prowadząca

Agnieszka PieczyńskaAgnieszka Pieczyńska

Pedagog, psychoterapeuta, superwizor. Posiada certyfikaty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt (PTPG) oraz Europejskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt (EAGT).

Jest członkiem Polskiej Federacji Psychoterapii, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt oraz Europejskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt. Posiada uprawnienia mediatora rodzinnego.

Obecnie w trakcie kolejnego czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w zakresie terapii rodzin i par w ujęciu systemowym i psychodynamicznym, które prowadzi Ośrodek Psychoterapii i Psychiatrii PSYCHE PLUS w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując z młodzieżą i rodzicami w placówce opiekuńczo-wychowawczej, z osobami uzależnionymi od narkotyków w poradni uzależnień, prowadząc psychoterapię indywidualną w poradni zdrowia psychicznego, jako wykładowca w kolegium nauczycielskim, trener warsztatów dla nauczycieli, prowadząc superwizję dla nauczycieli, asystentów rodzinnych oraz innych grup zawodowych.

Od 2005 r. prowadzi własną praktykę psychoterapeutyczną. Od 2009 r. pracuje również w Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów przy Sądzie Okręgowym opiniując w sprawach rodzinnych i opiekuńczych w tym w postępowaniach rozwodowych.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Termin: 17 październik 2021 r.
Miejsce: Olsztyn (szczegóły dotyczące lokalizacji podamy w późniejszym terminie)
Czas trwania: 10.00- 18.00 w tym przerwa na obiad
Koszt: 500 zł
Ilość uczestników: maksymalnie 20 osób.

Zapewniamy serwis kawowy, obiad każdy organizuje we własnym zakresie.
Wystawiamy zaświadczenie o udziale w warsztacie.

Zgłoszenie zostaje przyjęte po otrzymaniu przez firmę Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji Sylwia Motas bądź firmę Gabinet Terapii i Psychoedukacji Agnieszka Pieczyńska zadatku w wysokości 200 zł w terminie 7 dni od otrzymania potwierdzenia uczestnictwa. Informujemy, że zadatek jest bezzwrotny i stanowi deklarację udziału w szkoleniu. Warsztat odbędzie się przy wystarczającej liczbie osób zainteresowanych (minimalna wielkość grupy- 14 osób). W przypadku odwołania warsztatu z przyczyn zależnych od Organizatora, zwracamy 100% wpłaconych kosztów. W przypadku niemożności zorganizowania warsztatu w określonym terminie z powodu ograniczeń pandemicznych ustalamy nowy termin. Rezygnacja z warsztatu po wpłacie zadatku (lub pełnej kwoty) nie podlega zwrotowi kosztów. Dane do przelewu zostaną przesłane na indywidualny adres mailowy po weryfikacji zgłoszenia. Reszta należności w wysokości 300 zł na ten sam nr rachunku do 30 września 2021.
Dla osób zainteresowanych wystawiamy fakturę.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

A problem was detected in the following Form. Submitting it could result in errors. Please contact the site administrator.
Dane do faktury:
WAŻNA INFORMACJA
Prześlemy do Ciebie maila w ciągu 3 dni od wysłania zgłoszenia. Jeśli nie dostaniesz odpowiedzi sprawdź w spamie lub zadzwoń do nas bezpośrednio

Copyright Pracownia Rozwoju SELF | All Rights Reserved